درباره ما

با توجه به رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیاز به سیستم های ارتباطی و فناوری و تکنولوژی های وابسته از چندی پیش مجموعه های فناوری اطلاعات و ارتباطات عصر شبکه و فایر سرور برای رفع نیاز مشتریان و کاربران در زمینه IT تاسیس شده بودند و اقدام به ارائه سرویس هایی از قبیل طراحی و راه اندازی شبکه ، لینک های وایرلس ، سیستم های امنیتی و ارائه خدمات دیتا سنتر از قبیل سرور مجازی ، اختصاصی ، هاستینگ می نمودند . با رشد این دو مجموعه طی سال های سپری شده و نیاز به تخصص بیشتر در زمینه های فوق این دو مجموعه در سال 98 با یاری خداوند متعال ادغام شده و شرکت مهندسی انتقال داده فراموج رسا ( رسا تلکام ) متولد شد. هم اکنون اعضای تیم فنی رسا تلکام متشکل از مهندسان و متخصصین رشته های نرم افزار ، شبکه و امنیت بوده که دارای فعالیت های پژوهشی و کاربردی در زمینه IT می باشند و همواره می کوشند با بروز کردن دانش فنی مجموعه نیاز های کاربران و مشتریان عزیز را به بهترین شکل ممکن مرتفع نمایند . همچنین به جهت ارائه خدمات تخصصی تر مجموعه شامل  بخش هایی به شرح زیر می باشد که هر کدام توسط افرادی خبره در این زمینه مدیریت می شوند :

 

– واحد زیرساخت و ارتباطات شبکه

– واحد خدمات دیتا سنتر

– واحد سیستم های امنیتی

– واحد تحقیق و توسعه در زمینه نرم افزار و سخت افزار

مرکز عملیات شبکه NOC و پشتیبانی فنی

 

همواره می کوشیم به بهترین شکل ممکن و بروزترین راه کارها ، خدمات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در اختیارتان قرار دهیم . و بر همین اساس هر یک از بخش های فوق نسبت به ارائه خدمات ذیل اقدام می نمایند:

 

1) اینترنت برج ها و مجتمع ها

2) اینترنت پر سر عت ADSL 2+

3) اینترنت بی سیم اشتراکی

4) پهنای باند اختصاصی

5) اینترانت استانی و کشوری

6) سرور مجازی و اختصاصی

7)هاستینگ و دامنه

8) میزبانی از سرور Co-Location

9) تلفن دیجیتال VoIP

10) طراحی و توسعه نرم افزار 

11) طراحی و احرای سیستم های نظارت تصویری

 

امید است بتوانیم با ارائه خدمات تخصصی IT یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها در زمینه فناوری اطلاعات را مرتفع نماییم و همیشه در کنارشان باشیم تا با تکیه بر تیم فنی رسا تلکام مشکلی در زمینه IT در مجموعه خود نداشته باشند.

مدیران و اعضای ارشد رسا تلکام

مهندس مهدی ناجی

کارشناس نرم افزار و توسعه وب

مهندس امین دانشور

کارشناس سیستم های نظارت تصویری

مهندس حامد شیروانی

کارشناس دیتا سنتر و هاستینگ

مهندس رضا ناجی

مدیر عامل

کارشناس شبکه و زیر ساخت